Agata Modrzejewska MARKETEREM XXI WIEKU 2021

Agata Modrzejewska to Dyrektor Marketingu MAPEI Polska Sp. z o.o.

Z wykształcenia ekonomistka. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i studiów podyplomowych (DESS) w obszarze technik bankowych i finansowych na Uniwersytecie Panthéon-Assas Paris II. Zawodowo od ponad 20 lat specjalizuje się w marketingu B2B. Pierwsze szlify zdobywała w bankowości i branży szkoleniowej, by docelowo związać się z sektorem budowlanym. W marketingu ceni różnorodność i niemożność spoczywania na laurach. Szczególną uwagę zwraca na treść i formę komunikacji oraz efektywność podejmowanych działań. Prywatnie wielbicielka muzyki klasycznej, głównie fortepianowej.

Nagroda MARKETER XXI WIEKU dotyczy osiągnięć w działaniach związanych ze strategią marketingową marki i jej promocją wśród wykonawców. Podstawą do wyłonienia Laureatów są badania realizowane w ramach Rankingu Budowlana Marka Roku.

Nagradzając p. Agatę Modrzejewską wzięliśmy pod uwagę częstotliwość pojawiania się marki MAPEI we wskazaniach fachowców w wielu kategoriach na przestrzeni ostatnich 10 lat oraz wzrost pozycji rynkowej dzięki działaniom p. Agaty związanymi z marketingiem. Ponadto zauważyliśmy wzrost świadomości cech produktów marki MAPEI wśród fachowców oraz wpływ marki na kształtowanie trendów na rynku.

GRATULUJEMY!

Poznajmy jej sposób na sukces.