Organizator

ASM_LOGO_2021_transparent_blue

Jesteśmy agencją badawczą z ponad 25-letnim doświadczeniem. Pomagamy firmom i instytucjom podejmować decyzje oparte na dogłębnym zrozumieniu rynku i potrzeb klientów.

Jedną z naszych głównych specjalizacji jest rynek budowlany. Jesteśmy liderem badań w tym sektorze, wg niezależnych badań Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii najwyższą lokatę w rankingu agencji badawczych zajmujemy nieprzerwanie od początku istnienia Firmy.

Jesteśmy zespołem indywidualności, których napędzają różne pasje, a kompetencje doskonale się uzupełniają. To, co mamy wspólne, to pełne zaangażowanie we wszystko, czego się podejmujemy i konsekwentne podążanie do celu. Lubimy wyzwania, a dzięki interdyscyplinarnemu podejściu razem znajdujemy nieoczywiste, ale efektywne rozwiązania.

Najwyższa jakość

Wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku są w pełni rzetelne i wiarygodne dzięki reprezentatywnym próbom badawczym i najwyższym standardów przeprowadzania badań.

Ranking realizujemy od 19 lat.  Wiarygodność rankingu Budowlana Marka Roku powoduje, że klienci się nim kierują dokonując decyzji zakupowych. Aktualnie 72,8% osób planujących budowę lub remont domu jednorodzinnego preferuje produkt oznaczony logo Budowlanej Marki Roku. Dlatego firmy szczycą się zdobytymi nagrodami, które pozwalają im zaprezentować się klientom jako dostarczyciele najlepszych produktów.