Szczepan Buryło PROMOTOREM XXI WIEKU 2021

Szczepan Buryło to Prezes Zarządu firmy GALECO Sp. z o.o.

Z branżą budowlaną związany od 30 lat. Firmę Galeco – Systemy Rynnowe prowadzi z sukcesem 24 lata. Z wykształcenia geodeta, absolwent Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Edukację biznesową zdobył na licznych szkoleniach z zakresu zarządzania.

W swojej pracy stawia na etykę, innowacyjność, tworzenie dobrych relacji z pracownikami i klientami, a także nieustanny rozwój organizacji.

Aktywnie bierze udział w procesie tworzenia nowych produktów i jest inicjatorem wielu rewolucyjnych rozwiązań technicznych w systemach rynnowych, takich jak system rynnowy Galeco BEZOKAPOWY, bezuszczelkowy system łączenia rynien czy opatentowany profil rynny zapobiegający przelewaniu wody przy intensywnych opadach.

Nagroda PROMOTOR XXI WIEKU 2021 została przyznana p. Szczepanowi za osiągnięcia w połączeniu strategii produktu i marketingu, oraz wyniki, które dzięki temu uzyskała firma Galeco. Składowymi elementami oceny była analiza wzrostu pozycji marki na podstawie 10-letniej perspektywy czasowej wyników badań przeprowadzonych na potrzeby Rankingu Budowlana Marka Roku, wzrost świadomości cech produktów wśród fachowców oraz kształtowanie trendów na rynku.

Jaki jest sposób na sukces Pana Szczepana Buryły?