Taisa Bielat PROMOTOREM XXI WIEKU 2023

Tytułem PROMOTOR XXI WIEKU 2023 została uhonorowana Taisa BielatDyrektor Handlowy ds Klientów Sieciowych XL TAPE INTERNATIONAL SP. Z O.O.

Nagroda PROMOTOR XXI WIEKU łączy w sobie osiągnięcia w działaniach związanych zarówno z samą marką, jak i produktami nią firmowanymi.

Taisa Bielat - PROMOTOR XXI WIEKU 2023

Taisa Bielat rozpoczęła swoją pracę zawodową w XL TAPE INTERNATIONAL Sp. z o.o. – producenta Taśm Malarskich i Budowlanych oraz Wałków Malarskich pod marką Blue Dolphin ponad 20 lat temu. Przechodząc przez wszystkie poziomy kariery zawodowej w firmie, od działu produkcji poprzez specjalistę do spraw sprzedaży i kierownika działu handlowego, od 2014 r. pełni funkcję Dyrektora Działu Handlowego ds. Klientów Sieciowych. 

Zarówno dział handlowy DIY jak i dział marketingu mają jasny cel – zwiększenie sprzedaży. W firmie Taisa Bielat koncentruje się na maksymalizacji wyników sprzedażowych, a także wzmacnianiu obecności marki BLUE DOLPHIN na rynku DIY.  Posiada szeroką wiedzę na temat taśm malarskich i budowlanych, akcesoriów malarskich i innych produktów związanych z branżą. 

Wraz z zespołem pełni kluczową rolę koordynowania działań handlowych i marketingowych, łącząc je w celu promowania i sprzedaży produktów do sieci DIY. 

Wykorzystuje analizę danych i trendy rynkowe, aby lepiej zrozumieć potrzeby klientów DIY i dostosować ofertę marki Blue Dolphin do ich oczekiwań. 

Współpracując z Partnerami biznesowymi doskonale poznała realia i uwarunkowania branży, mając jednocześnie możliwość praktycznej weryfikacji wielu strategii biznesowych, które skutecznie wykorzystuje w dalszym rozwoju marki Blue Dolphin. 

Jej doświadczenie zawodowe oraz praca całego zespołu przełożyły się na liczne sukcesy marki              Blue Dolphin, która wielokrotnie została uhonorowana prestiżowymi nagrodami.  

Nagrodę wręczyła Małgorzata Walczak-Gomuła – Prezes Zarzadu ASM.